free site creation software


Oferta Salonu Lovelier

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne metody przedłużania włosów, na zimno i na ciepło. Podczas wizyty w Salonie, dobieramy metodę indywidualnie. Bierzemy pod uwagę kondycję i strukturę Twoich włosów a także Twoje preferencje, priorytety i oczekiwania względem nowych włosów. Oprócz podstawowych metod znajdziesz NOWOŚĆ: metodę TISSAGE, która całkowicie odmieni Twój wizerunek a spełnienie marzenia o włosach każdej struktury, objętości i długości zajmie nam jedynie kilka godzin.. 
                                       Zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje. 
Mobirise

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących przedłużania włosów:

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodami:
✔  Microrings
✔  Keratin Bond
✔  Metoda Japońska
✔  Tape on
✔  Nanorings
✔  Ultradźwięki
✔  Tulejki
✔  Tulejki Termokurczliwe
✔  Tissage
✔  Nanokeratin Bond    NOWOŚĆ!

*Założenie pasemek klientki
*Przerobienie łączenia pod wybraną metodę (również z kitki)
*Ściągnięcie pasemek założonych w innym miejscu

Metody oraz czas noszenia

Microrings

Do 3 mc

Metoda na zimno. Polega na połączeniu naturalnego pasemka z pasemkiem doczepionym za pomocą małej obrączki- ringa.
Występują w wersji z silikonem i bez. Z uwagi na skład ringów- w których znajduje się nikiel, nie jest polecana dla alergiczek.
 Zalecane do włosów gęstych. 

Keratin Bond

Do 3 mc

Metoda na ciepło, w której pasemko z włosami naturalnymi zgrzewane jest za pomocą zgrzewarki w temperaturze 170 stopni Celsjusza mimo powszechnemu przekonaniu nie szkodzi włosom, jest niższa niż w nowoczesnych prostownicach.Keratyna włoska jest najwyższej jakości. Łączenia mogą mieć dowolną grubość a więc metoda nadaje się także do cienkich i rzadkich włosów.

Japońska

Do 1,5 mc

Metoda na zimno, polega na połączeniu pasm za pomocą małego warkoczyka o długości max 2 cm. Z uwagi na łaczenie w postaci warkoczyka i specjalnej gumonici metoda ta jest zaliczana do najmniejinwazyjnych ale także krótkotrwałych. Wymaga dużego doświadczenia i precyzji, jest dosyć droga z uwagi na czasochłonność wykonania. 

Tape on

do 1,5 mc

Jedna z najpopularniejszych ostatnio metod przedłużania włosów. Polega na sklejeniu plasterków w tak zwaną kanapkę. Pomiędzy plasterkami znajdują się włosy klientki. Metoda ta charakteryzuje się szybkim zakładaniem i niezbyt długim noszeniem. Wynika to z faktu, że po upływie kilku tygodni taśmy stają sie widoczne. 

Nanorings

do 3 mc

Metoda zbliżona do mikroringów. Polega na połaczeniu pasemek z maleńką obrączką- nanoringiem. Jest to możliwe z uwagi na drucik zatopiony w pałeczce keratynowej, który jest zacisnięty z pasemkiem zamiast samej pałeczki. 

Ultradźwięki

do 4 mc

Metoda bardzo podobna do keratynowej, zamiast zgrzewarki emitującej ciepło wykorzystuję się urządzenie ultradźwiękowe. Wykorzystuje ono zjawisko tzw zimnej fuzji czyli keratyna zgrzewana jest na zimno za pomocą ultradźwięku. Metoda ta jest czasochłonna. Polecana do każdego typu włosów.

Tulejki

do 4 mc

Metoda podobna do mikroringów. Różni się długością obrączki- tulejki są nieznacznie dłuższe. Głowną różnicą jest sposób zaciskania w tzw książeczkę. Z tego względu metoda ta jest trwalsza.

Tulejki termokurczliwe

do 4 mc

Metoda na ciepło lub na zimno. Polega na połączeniu pasm za pomocą tulejki termokurczliwej, która zaciskana jest za pomocą ciepła emitowanego z zgrzewarki lub ultradźwięków. Z uwagi na wykorzystanie przeźroczystych tulejek, łączenie staje się małowidoczne.

Tissage

do 2 mc

Metoda z wykorzystaniem włosów syntetycznych o różnym skręcie. Polega na przeplataniu pasm poprzez zrobione uprzednio warkocze francuskie. Fryzura ta jest bardzo efektowna, może zupełnie zmienić wygląd zewnętrzny. Metoda zyskuje na popularności. Jest polecana raczej do gęstych włosów, nie krótkich z uwagi na konieczność zaplecenia ich w warkocze. Włosy są do użytku jednorazowego.

Nanokeratin

do 3 mc

Metoda podobna do keratyny. Wykorzystuje się w niej wyłącznie cieniutkie pasemka, najczęściej jest wykonana z odstępem pomiedzy pasemkami. Sprawia to, że metoda jest niemal niewidoczna. Polecana nawet do bardzo rzadkich i cienkich włosów. Wykorzystuję się ją do zagęszczenia lub niewielkiego przedłużenia włosów.

Mobirise

Włosy naturalne słowiańskie: 

W naszej ofercie posiadamy włosy w 100 procentach naturalne słowiańskie najwyższej jakości. Są to włosy  pozyskiwane z terenów Polski, Słowacji,Ukrainy i Rosji a więc strukturą najbardziej zbliżone do naszych włosów.
Pracujemy wyłącznie na włosach o strukturze REMY,
czyli włosy wyselekcjonowane łuskami ku dołowi co sprawia, że włosy się nie plączą przy czesaniu.
Włosy słowiańskie charakteryzują się wysoką wytrzymałościa, miękkością i wysoką poddatnością na wszelkie stylizacje a więc możesz je farbować, kręcić, prostować itp.. Cena wynika 
z faktu, że włosy były uprzednio farbowane.
Zadbane mogą słuzyć od 9 do 12 miesięcy.

Mobirise

Włosy naturalne dziewicze Słowiańskie oraz Indyjskie :

Włosy najwyższej jakości nigdy nie poddane koloryzacji, ani zabiegom chemicznym. Włosy jasne wyłącznie słowiańskie, ciemne tylko Indyjskie. Włosy dziewicze  charakteryzują się tym, że są bardzo delikatne, miękkie i lśniące. Zadbane mogą służyć nawet od 18 do 24 miesięcy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone "Lovelier.pl" / realizacja : web-expert.pl