free site templates


Oferta Salonu Lovelier

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne metody przedłużania włosów, na zimno i na ciepło. Podczas wizyty w Salonie, dobieramy metodę indywidualnie. Bierzemy pod uwagę kondycję i strukturę Twoich włosów a także Twoje preferencje, priorytety i oczekiwania względem nowych włosów. Oprócz podstawowych metod znajdziesz NOWOŚĆ: metodę TISSAGE, która całkowicie odmieni Twój wizerunek a spełnienie marzenia o włosach każdej struktury, objętości i długości zajmie nam jedynie kilka godzin.. 
Mobirise

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących przedłużania włosów:

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodami:
✔  Microrings
✔  Nanorings
✔  Metoda Japońska
✔  Easy Hair
✔  Tape on
✔  Kerarin Bond
✔  Kerawosk
✔  Tulejki
✔  Tulejki Termokurczliwe
✔  Tissage

Założenie pasemek klientki
Przerobienie łączenia pod wybraną metodę (również z kitki)
Ściągnięcie pasemek założonych w innym miejscu

Mobirise

Włosy naturalne słowiańskie: 

W naszej ofercie posiadamy włosy w 100 procentach naturalne słowiańskie najwyższej jakości. Są to włosy pozyskiwane z terenów Polski, Słowacji i Rosji a więc strukturą najbardziej zbliżone do naszych włosów.
Pracujemy wyłącznie na włosach o strukturze REMY,
czyli włosy wyselekcjonowane łuskami ku dołowi co sprawia, że włosy się nie plączą przy czesaniu.
Włosy słowiańskie charakteryzują się wysoką wytrzymałościa, miękkością i wysoką poddatnością na wszelkie stylizacje a więc możesz je farbować, kręcić, prostować itp..
Zadbane mogą słuzyć od 9 do 12 miesięcy.

Mobirise

Włosy naturalne dziewicze Słowiańskie oraz Indyjskie :

Włosy najwyższej jakości nigdy nie poddane koloryzacji, ani zabiegom chemicznym. W łosy jasne wyłącznie słowiańskie, ciemne tylko Indyjskie. Włosy dziewicze  charakteryzują się tym, że są bardzo delikatne, miękkie i lśniące. Zadbane mogą służyć nawet od 18 do 24 miesięcy.

Metody przedłużania włosów :

Metoda polega na zaciskaniu włosów klientki razem z doczepionym pasemkiem za pomocą ringów (dostępne są ringi z silikonem lub bez) oraz specjalnych do tej metody szczypiec. Ringi dzięki kolorze dobranym do koloru włosów klientki są mało widoczne. Jest to metoda na zimno. Maloinwazyjna. Pasemka mogą być noszone , dopóki są zadbane. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych ringów. Istnieje także możliwość podciągnięcia tych ringów, zalecane przy niewielkim odroście. Wielkim plusem tej metody jest szybki zabieg założenia- około 2 godzin oraz szybki zabieg ściągania- około pół godziny. Kolejnym atutem jest najniższa cena usługi oraz możliwość dłuższego noszenia tych samych pasemek co znacznie zmniejsza koszty długoterminowego przedłużenia.
Czas noszenia: 3-4 miesiące 

Metoda bardzo zbliżona do metody Microrings, jednak zamiast ringów używamy nanoringi-
są one kilkukrotnie mniejsze- również w wersji z silikonem i bez, obrączki nie są zaciskanie bezposrednio na pasemku z włosami ale na druciku wtopionym w to pasemko. Dzięki temu uzyskujemy łączenia cieńsze od ringów a co za tym idzie mniej widoczne.
Czas noszenia: 3-4 miesiące

Tzw. warkoczykowa. W tej metodzie pasemko zostaje splecione z włosami klientki warkoczykiem o długości ok. 1-2 cm zakończonym cienką gumką lub gumonicią. Zaletą jest wygląd łaczenia- warkoczyki są bardzo estetyczne i naturalne, nie widać doczepionych pasemek, są także łatwe do zdjęcia co zajmuje niewiele czasu i można zrobić to samodzielnie. Wadą jest głównie czasochłonność oraz precyzyjność tej metody co wiąże się z większymi kosztami oraz stosunkowo krótki czas noszenia: Starannie rozplątanie warkoczyków pozwoli na wykorzystanie tych samych pasemek ponownie.
Czas noszenia: 1,5- 2 miesiące. 

EASY HAIR

Tak zwane Tulejki, metoda wykonywana za pomocą miedzianych tulejek (bez silikonu) oraz specjalnych profesjonalnych cążków, którymi składamy tulejkę w „książeczkę”
Głowną zaletą tej metody jest trwałość- łączenia przy tej metodzie są skonstruowane w taki sposób, że pasemko nie ma prawa się zsunąć
Czas noszenia: 3-4 miesiące

TISSAGE

Jedna z nowszych metod w Polsce, wciąż zyskująca na popularności. Całkiem inna niż wszystkie. Tissage robimy na calej głowie.
Podstawą są ciasno zaplatane warkocze francuskie, do których doplatamy pasma naturalne lub syntetyczne za pomocą specjalnego szydełka. Dzięki temu, że Twoje włosy są praktycznie niewidoczne, wygląd Twojej fryzury zalezy tylko od Ciebie, Do wyboru różnorodne fale, spirale, afro oraz włosy proste w długości od ramion aż do pasa.
Metoda, która zapewnia komfort noszenia.
Włosy syntetyczne, które wplatamy są łudząco podobne do naturalnych, dzięki stałej strukturze nie wymagają żadnych stylizacji,
są piękne i wyglądają tak samo przez cały okres noszenia.
Czas noszenia: 1,5-2 miesiące 

TAPE ON

Metoda kanapkowa, polega na sklejeniu ze sobą dwóch plasterków pomiędzy, którymi znajduje się warstwa włosów klientki tworząc tzw, kanapkę. Zaletą tej metody jest szybkość założenia i ściągnięcia. Niestety nie jest to metoda polecana do długotrwałego noszenia. W mojej opini obciąza włosy, jest niekomfortowa i widoczna. 

TULEJKI TERMOKURCZLIWE

Metoda, w której łączenie powstaje poprzez nałożenie na pasemko naturalne i doczepione tulejki termokurczliwej. Tulejka pod wpływem ciepła ze zgrzewarki kurczy się i zaciska. Do wyboru są dwa kolory tulejek- przeźroczyste i czarne.

Czas noszenia: 2,5-3 miesiące 

Jest to metoda na ciepło, w której pasemka są klejone do włosów za pomocą zgrzewów keratynowych. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć i naprawić łączenie. Zaletą tej metody jest długi czas noszenia, komfort oraz niewyczesywanie się przedłużonych włosów poprzez mocne łączenia. Największym atutem jest to, że metoda jest małowidoczna, poprzez bezbarwne mini łączenia.
Czas noszenia: 2-3,5 miesiąca 

Mobirise

© Wszelkie prawa zastrzeżone "Lovelier.pl" / realizacja : web-expert.pl

.Po zabiegu przedłużania włosów:
• Unikaj gorącej wody- zbyt ciepła woda może rozpuścić keratynę, niszczyć łączenia i powodować otwarcie łuski włosowej przez co mogą one się bardziej plątać.
• Nie należy myć włosów przedłużanych głową w dół, unikaj odginania łączeń w różne strony, zwłaszcza po zabiegu przedłużania. Nie należy włosów czochrać podczas mycia.
Najlepiej jest delikatnie przesuwać po nich dłońmi z szamponem lub odżywką od góry do dołu.
• Nakładaj odżywkę głęboko nawilżającą, zawsze poniżej łączeń (odżywki nie nakłada się na skórę, tylko na włosy), ponieważ może mieć wpływ na zsuwanie się doczepionych pasemek. Bardzo ważne przy metodzie keratynowej- Silne odżywki i maski do włosów mogą rozpuszczać łączenia. Odżywkę należy dobrze spłukać.
• Mokrych włosów nie należy czesać. Zwiększa to ryzyko plątania włosów i zsuwania pasemek. Jeśli są bardzo splątane lepiej delikatnie przesuszyć i delikatnie rozczesywać.
• Przedłużane włosy najlepiej jest czesać szczotką z naturalnego włosia - równocześnie przytrzymując wolną ręką łączenia. Nie należy włosów szarpać. Czeszemy rozpoczynając od rozczesania końców i stopniowo przesuwamy się wyżej.


• Po umyciu włosów, najlepiej jeśli owiniesz je w ręcznik, aby wchłonął wodę.
• Unikaj suszenia włosów gorącym powietrzem.
• Jeżeli używasz prostownicy lub lokówki (nakładaj na włosy kosmetyki ochronne).
• Włosy z naturalnego włosia można kręcić, prostować i farbować w przeciwieństwie do włosów syntetycznych. Lokówki ani prostownicy nie używamy w pobliżu łączeń pasemek – ciepło mogłoby je uszkodzić. nakładaj na włosy kosmetyki ochronne. Unikamy chloru i wody słonej.
• Aby długie włosy się nie plątały w nocy, należy je związać w warkocz lub związać w kilku gumkami do włosów.
• Farbując włosy należy omijać łączenia; pamiętaj, że są to martwe włosy- lepiej się przyciemniają niż rozjaśniają.
• Dobrze pielęgnowane przedłużane włosy mogą przetrwać nawet 9-12 miesiecy.
• Pamiętaj aby na noc wiązać lub zaplatać włosy w warkocz. Inaczej włosy się skołtunią!
• Nie noś włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane – „przenoszenie” włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów – nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo ważne.
                        Salon Lovelier